ריצוף וחיפויים – חשוב לבחור במקצוען לעבודה

הגיע הזמן לשפץ, לשדרג ולרענן את הבית. ואין דרך טובה יותר לעשות את זה באמצעות ריצוף וחיפויים מחומרי גלם איכותיים. ומהרגע שאתם מסתכלים על קירות הבית, או על הריצוף, או גם וגם זה הרגע ליצור קשר עם אנשי המקצוע הטובים ביותר על מנת שתוכלו לשפר את איכות החיים שלכם באופן בטיחותי, וגם אסתטי במגוון של עיצובים וסגנונות.

ריצוף וחיפויים – בטיחות לפני הכל

ככלל, כשמדובר על שיפוץ, שינוי ושדרוג הבית הדבר הראשון שאתם צריכים לחשוב עליו עוד הרבה לפני העיצוב הוא הבטיחות.

חיפוי וריצוף חייב שיהיו מיוצרים מחומרי גלם איכותיים ובטיחותיים, ומעבר לכך, ההתקנה חייבת להיות איכותית ועל ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר.

כשאתם משקיעים בשיפוץ הבית, כמובן שלעיצוב יש משמעות. אך אם אתם מעצבים ומשקיעים, השקיעו כבר גם בבטיחות, ולא רק בעיצוב. ובחרו באנשי המקצוע, בחומרי הגלם ובמוצרים הטובים ביותר.

ריצוף וחיפויים – צריך לדאוג גם לאסתטיקה

כעת כשאתם כבר יודעים שהבטיחות היא במקום הראשון, זה הרגע לדאוג גם לאסתטיקה. עיצובים עבור ריצוף וחיפויים באמצעות שיש אוניקס הם מאד מבוקשים, כמו כן ריצוף עם שיש לאמבטיה באלמנטים ועיצובים שונים ומגוונים בהחלט יכולים לבוא בחשבון.

כשאנחנו מדברים על סוגי עיצוב חשוב להבין שיש אופציה להזמין עיצובים אישיים מראש, ויש גם אופציה להזמין עיצובים קיימים. כמובן שלכל סגנון עיצוב העלות שלו וזמן ההכנה שלו, ואת הפרמטרים הללו גם יש לקחת בחשבון באופן משמעותי.

למה לבחור בשיש?

בחירה של ריצוף וחיפויים היא בחירה שחייבת להיות חשובה ומוקפדת. הבחירה הזו תשפיע על הנראות, על הפונקציונליות וגם על רמת התחזוקה והניקיון כמובן. ועל כן, ממש לפני שאתם מתחייבים לחיפוי וריצוף מסוגים שונים מומלץ מאד לדעת למה לבחור בשיש:

  • גרניט פורצלן וקרמיקה

גרניט פורצלן הוא בעצם חומר קרמי המגיע בגוונים שונים וגם בגימור מבריק או מט. אבן שיש מסוג גרניט פורצלן ידועה כעמידה בפני שחיקה. דוחה מים, ואפשר גם להדביק אותה על משטחים קיימים. היות והריצוף אטום למים הוא יהיה מושלם באמבטיה ובחדרים רטובים.

  • סוגי שיש משתנים

כשאתם בוחרים בריצוף ובחיפוי שיש אתם ללא ספק בוחרים בחירה יוקרתית ואלגנטית. אך מומלץ לבחור את סוג השיש בהתאם. זוהי אבן טבעית ואיכותית, וחשוב לוודא שהיא עמידה בפני כתמים, שריטות, וגם חומרי ניקוי מסוג זה או אחר.

מה כדאי לנו לבדוק לפני שמשפצים ריצוף וחיפויים?

  • מיקום

היות ולא כל סוג של ריצוף וחיפוי הוא אידיאלי, מומלץ לבחון היטב את החללים בהם אתם מתקינים את החיפויים והריצוף.

  • סטטוס משפחתי

האם הבית הוא עם ילדים קטנים? האם יש חיות מחמד? בחרו ריצוף עמיד בפני שריטות וכתמים.

  • עלות

עלויות ריצוף וחיפויים משתנים מסוג לסוג ובהתאם לחומרי הגלם. כשאתם מחפשים שיש בבאר שבע או בכל מקום אחר בארץ עבור חיפויים וריצוף בדקו היטב גם את חומרי הגלם וגם עלויות. הכל מתחיל ונגמר בתקציב, ומומלץ שהתקציב שלכם יהיה מתאים ומותאם.

  • התקנה

דרישות התקנה משתנות ממקום למקום, ומסוג לסוג. ולכן חשוב לבחון היטב את סוג האיטום, את דרישות ההתקנה, זמן ההתקנה ועוד.

  • סטייל

איזה סגנון טוב לכם יותר? כשמדובר על עיצובים יש מגוון של סגנונות החל מקיימים קבועים ועד למותאמים אישית.

ריצוף וחיפויים – שאלות ותשובות

  • האם מדובר בהתקנה שיש עליה אחריות?

חד משמעית כן. כמובן שעניין זמן האחריות ומה מפעיל אותה הוא מאד אינדיבידואלי ויש לבדוק זאת רשמית מול אנשי המקצוע. אך קיימת אחריות.

  • למה מומלץ להשקיע בריצוף וחיפוי?

ככל שתשקיעו יותר כך יהיה לכם מוצר איכותי לשנים ארוכות. כאשר חומרי הגלם איכותיים אין שום סיבה שתהיה שחיקה גבוהה בטווח זמן קצר.

  • האם עיצוב מחייב מעצב פנים?

לאו דווקא. אם יש לכם נגיעה בעולם העיצוב תוכלו לבחור בעצמכם. אך לא מעט אנשים נעזרים במעצבי פנים על מנת להתאים את אותם האלמנטים בהתאם לעיצוב הכללי של הבית.

באופן כללי לעיצוב הבית יש משמעות רבה. אנחנו בסך הכל מעוניינים שהמקום הבטוח שלנו יהיה נוח, נעים ואסתטי. ולכן חשוב שנדע איך לארגן אותו בהתאם. ריצוף וחיפויים בעיצוב מתאים בהחלט יביאו לסיטואציה איכותית זו.

Rate this post
אלי ונתי
אלי ונתי

אבן שיש אלי ונתי היא חברה מובילה בתחום עבודות השיש והאבן הטבעית בישראל. החברה נוסדה בשנת 1975 על ידי אלי ונתי, שני חברים חובבי אבן טבעית, ומאז היא מספקת ללקוחותיה את מגוון המוצרים והשירותים הטובים ביותר בתחום.