שיש אלי ונתי נותנים את הלב, מאז

1975

על אבנים ואנשים

שיש מאז ומתמיד היה הכוכב בעולם העיצוב – הכנסיות, המונומנטים ופסלי הרחוב המרהיבים, שקיימים בחלקם עוד מימי הביניים, מעטרים עד ימנו את בירות העולם.

מהימים שבהם חברו מאות בעלי מקצוע כדי לסתת קתדרלה מרהיבה ועד לאומנות המודרנית שקיימת בימנו, השתנו מקצה לקצה אפשרויות העבודה עם החומר המרהיב והייחודי הזה –  במידה רבה בזכות מכשור חדיש מתקדם שמאפשר חיתוכים ייחודיים ואינסוף אפשרויות עיצוביות.

לצד האומנות המודרנית והאפשרויות העיצוביות שקיימות כיום, העוצמה והאקסקלוסיביות של השיש נותרו כשהיו, ובדומה לו, גם של סוגים נוספים של אבן טבעית בעלי מראה ותכונות ייחודיים – שמאפשרים לנו לייצר פרויקטים מרהיבים שמשלבים מראה אומנותי עם איכות ועמידות לאורך שנים רבות.

פרופיל החברה - אבן שיש אלי ונתי

אבן שיש אלי ונתי מייבאים ומייצרים משטחי שיש ואבן טבעית ומלאכותית, ומבצעת עבודות שיש מכל סוג, ברמת גימור גבוהה ובהתאמה אישית.

הייבוא האישי של אבנים ומשטחים טבעיים וסינתטיים ממקומות שונים בעולם, מאפשר לנו לסייע ללקוחות שלנו להוציא לאור את החזון האישי שלהם, ולהעמיד פרויקטים מרהיבים בעלי מראה ייחודי שאין עוד כמותו.

החברה מבצעת פרויקטים פרטיים ומסחריים מכל סוג – מחדרי רחצה ומטבחים, ועד לעבודות מיוחדות ומורכבות כגון חדרים בחיפוי שיש מלא, כיורים ואמבטיות מובנים ומדרגות מחומרים מיוחדים.

בפן המסחרי, אנו מבצעים עבודות עיצוב ייחודיות של מסעדות, ברים, אולמות אירועים, אולמות תצוגה ואחרים, וכן מייבאים ומספקים אבן לחיפויים וריצופים לשוק הקבלנים, לחנויות ולרשתות מטבחים.

חלק ניכר מסוגי האבן והעיצובים שניתן לראות באולם התצוגה שלנו לא ניתנים לאיתור במקומות אחרים. עובדה זו, לצד ביצוע ברמת גימור עדינה, מדויקת וחסרת פשרות, מסייעת לנו להוציא לאור פרויקטים מושקעים וייחודיים שאין שני להם במראה ובאיכות.

היסטוריה

אלי ונתי הם שני חברים טובים שמאז ומעולם חלקו אהבה גדולה לתחום האבן הטבעית. לאורך העשורים האחרונים הם חוקרים את התחום, תרים ברחבי העולם כולו אחר אבנים ייחודיות ומייבאים משטחיי אבן אקסקלוסיביים מאזורים שונים במדינות רבות.

המשיכה לתחום היא זו שהביאה אותם להקים לפני 45 שנה את 'אבן – אלי ונתי', שמגוריה הסופיים נקבעו בסופו של דבר בבאר שבע, במבנה שבו פעל מפעל השיש הראשון בעיר.

לצד המפעל שהקימו, בילו השניים תקופות ארוכות באיטליה באיתור משטחי אבן ייחודיים ובפיתוח קשרי מסחר, והיו לראשונים שייבאו שיש לארץ. במסגרת זו, הם מתמחים באיתור של אבנים ייחודיות בעולם, על פי בקשות ספציפיות של לקוחות.

לאורך השנים דבקה האהבה הזו לתחום בשתי המשפחות, עד כדי כך שכיום אפילו הטיולים המשפחתיים מביאים אותה לידי ביטוי – משילוב מונומנטים ופסלים מסוגים שונים של אבן במסגרת הסיורים האורבניים, ועד לבחירת יעד הטיול בהתאם לרצון לבקר במחצבה מעניינת או לחזות בגילוי חדש.

החברה כיום

כיום מנוהלת החברה על ידי שני הבנים של אלי ונתי – יפתח ואסא, שמובילים אותה טכנולוגית באמצעות יבוא של חומרים חדשים וחכמים, שילוב טכנולוגיות יצור מתקדמות, ושמירת החברה בחזית הפתרונות העיצוביים והטכנולוגיים.

אבן טבעית מאופיינת במראה ייחודי לכל מדינה, ולכן לצד הפיתוח הטכנולוגי, מקפידה החברה על קשרי העבודה עם השווקים הקיימים, ובמקביל פריצה לשווקים נוספים, שמאפשרת חשיפה לז'אנרים אומנותיים חדשים – מעיצובים חדשים שנתגלו בהודו, ועד למחצבים שקיימים בברזיל או באפריקה.

נכון להיום, בתום 40 שנה של קשרי מסחר, מייבאת החברה אבן טבעית ממדינות כמו איטליה, ברזיל, תורכיה, אפריקה, הודו וסין.

המפעל ואולם התצוגה

אולם התצוגה הממוקם בבאר שבע כולל עשרות רבות של סוגי אבן טבעית, והוא מעוצב באופן שנועד להעניק לכל מבקר – מאדריכלים ואנשי מקצוע ועד ללקוחות קצה, את האפשרות להכיר ולחוות סוגים חדשים וייחודיים של משטחי עבודה מחומרים שונים, לאסוף רעיונות ולספוג השראה.

תוכלו לסייר בין סוגי המשטחים השונים בליווי הנציגים שלנו, שיסבירו לכם על כוס קפה על המאפיינים של כל אבן, וכמובן לחוש את המשטחים השונים במו ידכם.

המפעל עצמו מעסיק 25 עובדים, בניהם צוותי התקנות, אנשי ייצור ושירות, חותכי CNC – רובם ככולם הולכים איתנו כברת דרך של עשרות שנים. חלקם הם דור שני ואף שלישי בחברה, כשאת הידע הם מעבירים מדור לדור.

כולם חולקים את החיבור לתחום ואת השאיפה להוציא לאור את המוצר ברמה הגבוהה ביותר שניתן, ולמרות שהטכנולוגיה השתנתה מקצה לקצה – טביעת היד הייחודית של כל אחד מהם ניכרת היטב בכל תוצר.

הערכים שלנו

מקצועיות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

איכות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

אחריות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.