שיש למטבח – העיצובים הכי מומלצים למטבח

הגעתם לשלב העיצוב הכי מעניין וחשוב של הבית. המטבח, לב הבית. ללא ספק, בחירה של שיש למטבח היא בחירה שחייבת להיות מדויקת ומדוקדקת.

עם חומרי גלם איכותיים, עמידות חזקה וקשיחה ובכלל התקנה איכותית. שיש הוא אסתטי, אך יכול להיות גם פונקציונלי וכאשר שתי התכונות הללו משתלבות בו, הוא הופך להיות הפריט החשוב ביותר במטבח.

שיש למטבח – הטרנדים הכי חמים

  • שיש מסוג אבן קיסר – שיש אבן קיסר מבוקש בבתים ובמטבחים רבין. אבן קיסר היא חברה בינלאומית המפתחת משטחים למטבח שעשויים ממינרל מאד חזק, קוורץ. לשיש יתרונות רבים ביניהם עיצובים בגמישות נרחבת, מחיר נמוך בהשוואה לסוגי שיש אחרים וגוונים רבים בעיצוב.
  • שיש מסוג גרניט למטבחשיש גרניט למטבח הוא למעשה שיש טבעי מבטן האדמה. היות והוא מגיע מבטן האדמה, כל עיצוב שלו ייחודי ולא דומה לעיצוב אחר. יש לו עמידות לחום, ניתן לעצב אותו באופן ייחודי והוא אסתטי ברמה גבוהה.
  • שיש דקטון למטבח – זהו למעשה שיש מסוג גרניט פורצלן המייצרים אותו בספרד, ובעל ביקוש רב במטבחים יוקרתיים. יש לו עמידות גבוהה לחום, אפשר להניח עליו סירים רותחים. הוא אנטי בקטריאלי אינו סופג נוזלים וקל לניקוי.

איך לדעת איזה עיצוב כדאי לנו?

בחירת העיצוב המתאים חייב להתבצע באופן אישי. הסיבה לכך היא כי לכל מטבח, ולכל חלל יש צרכים אינדיבידואליים.

את בחירת העיצוב יש לבחור אך ורק בהתייעצות עם אנשי מקצוע המומחים בתחום זה. מעצבים פנימיים, שיודעים להתאים היטב את סוג האבן, את השימוש בה ואת הדרכים לשימוש במטבח.

 

איך לבחור סוג שיש למטבח?

כשמדובר על ריצוף וחיפויים ובחירת שיש למטבח חשוב לשים לב בראש ובראשונה לבטיחות ולפונקציונליות. ורק לאחר מכן לבחור את העיצוב.

האם אתם משתמשים במטבח לבישול מאכלים חמים במיוחד? האם המטבח הוא חיצוני, או פנימי, והאם אתם מבשלים בכמות גבוהה או שהמטבח הוא בעיקר למאכלים מוכנים ופחות בישולים, או יותר אפיה?

לכל השאלות הללו יש משמעות בבחירת סוג השיש וכאמור, את הבחירה הזאת יש לעשות באמצעות אנשי מקצוע בלבד.

בחירת אנשי המקצוע תוכל להתבצע באופן מדויק ומוקפד על ידי קבלת המלצות, חוות דעת וביקורות. 

אל תהססו גם לשוחח עם לקוחות קודמים ולקוחות הווה על מנת לקבל אינדיקציה על השירות, איכות המוצרים, ההתקנה, ובאופן כללי על כל האינטרקציה עם אנשי המקצוע.

שיש למטבח – שאלות ותשובות

כשאתם מחפשים שיש בבאר שבע או בכל מקום אחר בארץ מומלץ שתיוועצו עם אנשי המקצוע לגבי השיש המתאים למטבח שלכם, באופן וברמה ספציפיים. היות ולא כל שיש מתאים למטבח, לא כל שיש גם מתאים למטבח חיצוני או פנימי. ישנם סוגי שיש שמתאימים רק למטבח פנימי. וישנם סוגי שיש שמתאימים רק למטבח חיצוני. ואלו דברים שכדאי ומומלץ לבחון היטב.

לא, וזה גם תלוי בסוג השיש. ישנם סוגי שיש אפשר לנקות אותם אך ורק עם מטלית לחה או מים חמים וסבון. וישנם סוגי שיש המצריכים חומרי ניקוי ספציפיים. יש לשים לב שלא לשפוך מים ולהשאירם על השיש שכן אלו יכולים לחלחל אל נקבוביות השיש וליצור נזק מבפנים שלתקן אותו עלול לגרום לעגמת נפש לא קטנה.

חד משמעית לא. התקנת שיש למטבח חייבת להיעשות על ידי הידיים המקצועיות ביותר וזאת על מנת שתוכלו באמת ליהנות מהמוצר, מהאסתטיקה הגבוהה בו ומהפונקציונליות האפקטיבית ביותר. בחירה של שיש למטבח היא לא בחירה של מה בכך ועל כן מומלץ לבצע אותה בכובד ראש ובקפידה. באמצעות אנשי המקצוע המתאימים ועם הליווי הנכון כבר מהרגע הראשון, תוכלו להגיע למטבח החלומות שלכם, עם עיצוב חלומי, ושיש אפקטיבי שכיף להשתמש בו.