שיש לאמבטיה באיכות הכי גבוהה

הגיע הרגע שבו אתם סוף סוף בוחרים שיש לאמבטיה ואנחנו יודעים כמה חיכיתם לרגע הזה. האמבטיה היא לא סתם עוד חדר בבית, אלא חדר שיש לו משמעות גבוהה.

זה המקום הפרטי והבטוח שלנו אליו אנחנו מגיעים בסוף יום, או אפילו סתם באמצע היום אם מתאפשר לנו. וחשוב שיהיה מעוצב בקפידה, באסתטיקה נעימה. ובפונקציונליות שתביא לנו את מרב ההנאה. ולכן, גם בחירת השיש חייבת להיעשות על הצד הטוב, והבטוח ביותר.

איך לבחור שיש לאמבטיה?

כשאתם מתחילים לחפש שיש בבאר שבע או בכל מקום אחר בארץ זה רק הגיוני וטבעי שתצטרכו מסגרת מקצועית להתייעץ עמה. כי כשמדובר על שיש לאמבטיה אסור להתפשר על איכות, ואם אתם לא מהתחום זה מאד הגיוני לרצות ולקבל כמה שיותר מידע, ורצוי מהאנשים המומחים בתחום.

כל שיש שאתם בוחרים לצורך עיצוב האמבטיה, מכתיב גם את העיצוב הכללי בחלל בו הוא מתקיים. ולכן בחירת משטח שיש היא בחירה של משטח שהוא יחסית קטן, ומאפשר לכם 'להתפרע' בעיצוב.

יש מגוון של עיצובים שאפשר לבחור מהם. והיות וחדר האמבטיה הוא חלל אישי ונוח, חשוב שתבחרו משטחי שיש איכותיים שיש להם עמידות רבה והם פונקציונליים. למדובר כאן במוצר כמו שיש למטבח שאותו יש לבחור בגדלים נרחבים יותר.

כשמדובר על ריצוף וחיפויים ללא ספק מומלץ שנדע איך לבחור את חומרי הגלם הטובים ביותר. בין אם זה שיש פורצלן ובין אם זה שיש גרניט, קיסר, או כל אבן טבעית אחרת.

שיש לאמבטיה

ניקיון שיש לאמבטיה

ניקוי שיש לאמבטיה חייב להיות מותאם באופן אישי אל סוג השיש. לרוב, מעבירים מטלית לחה עם מים פושרים לצורך ניקוי ויש כמה וכמה סוגי חומרי ניקוי המתאימים לכל סוג של שיש:

  • שיש גרניט

יש להימנע מחומרי ניקוי המבוססים חומצה, כימיקלים ואקונומיקה על מנת שאלו לא יעמעמו את צבע האבן ולא יחלישו את הציפוי. במקום זאת אפשר להסיר כתמים עם מים חמים וסבון, או מטליות לחות.

  • שיש גרניט פורצלן

ממש כמו בניקוי שיש גרניט גם כאן מומלץ לא להשתמש בכימיקלים על משטחי גרניט פורצלן. על כן עדיף להשתמש במים חמימים, מטלית וסבון. את הכתמים מומלץ להסיר במהירות על מנת שאלו לא יחלחלו אל תוך הנקבוביות באבן.

  • שיש אבן קיסר

כשאתם מנקים שיש קיסר יש להימנע משפשוף חזק ולהשתמש בחומר ניקוי בסיסי כמו אקונומיקה, סודה אקוסטית או סנו תנורים. סנו אבן קיסר פותח במיוחד לניקוי אבן קיסר. אם ישנם כתמים עקשניים מאד אפשר לגרד אותם עם סכין גירוד עדינה אך ממש בעדינות.

איך לבחור סוג שיש לאמבטיה?

בבחירת שיש לאמבטיה יש להתייעץ כבר עם אנשי המקצוע המתמחים בנושא, ורצוי מהטובים ביותר. לבטח תמצאו אום באמצעות המלצות, חוות דעת וביקורות ותדעו לבחור נכון. יחד עם זאת, בחירה באופן עצמאי פחות מומלצת היות ולא תדעו להתאים כראוי את חומרי הגלם והגדלים.

פרט לשיש גרניט ולשיש הטבעי כיום יש ביקוש מאד גבוה גם לשיש אוניקס. לאחרונה אפשר לראותו בלא מעט חללי אמבטיה ואפשר להטמיע בו גם סוכי תאורה שונים. הוא חזק, אפשר להניח עליו לא מעט משקלים והוא עמיד בפני מים ולחות.

שיש לאמבטיה – שאלות ותשובות

  • האם כל עיצוב יוצר כל אווירה שנרצה?

זה תלוי כמובן בסוג העיצוב. חשוב לבחון היטב את נושא העיצוב לפני הטמעת השיש באמצעות הדמיות שקיימות כיום ברמה טכנולוגית וחדשנית אצל מרבית אנשי המקצוע המתמחים בנושאים אלו.

  • האם כל סוגי השיש דומים אחד לשני?

היות ומדובר באבנים שנחצבו עמוק בבטן האדמה אין באמת דוגמא שדומה לאחרת. על כן, אתם יכולים להיות בטוחים ורגועים שהדוגמא שבחרתם, היא שלכם ואצלכם בלבד.

  • האם אפשר להתקין שיש לבד?

חד משמעית לא. על מנת שלא תפגמו בשיש עצמו, ובחלל האמבטיה שלכם, מומלץ לעשות זאת בידיים מקצועיות ומומלצות בלבד.

Rate this post
אלי ונתי
אלי ונתי

אבן שיש אלי ונתי היא חברה מובילה בתחום עבודות השיש והאבן הטבעית בישראל. החברה נוסדה בשנת 1975 על ידי אלי ונתי, שני חברים חובבי אבן טבעית, ומאז היא מספקת ללקוחותיה את מגוון המוצרים והשירותים הטובים ביותר בתחום.